Route 66 SK

Novinky z našej routky

By 20. februára 2014 máj 12th, 2019 No Comments

Ahoj priatelia, nemožné sa stalo možným a my sme sa konečne ozvali. Viem, sľubovali sme toho mnoho a na veľa otázok sme neodpovedali, ale napriek tomu, sme sa rozhodli vykonať nápravu, a spustiť komunikáciu.

Tu je spomienka na to, čo sme zažili na našom 3ťom ročníku. Mnoho ponaučení pre nás, ale aj pre našich účastníkov si musíme zapamätať. Bez nepremokov do Tater nelez, ale aj nauč sa cestu. Na to druhé máme malé ospravedlnenie. Prvú otočku nám spravili kliftóni u ktorých sme podali žiadosť o špeciálne využívanie komunikácií v ktorom sme uviedli, že smerujeme na salaš Hron. Nevedel som, že je aj nový salaš, neviem či sa volá rovnako, a tak nás naši pomáhaj a chráň hodili iným smerom. Plná jazda bola dohodnutá, aby sme sa rýchlo najedli, ale toho roku som komunikoval so ségrou rodinného podniku, o ktorej nie len ja si myslím, že nie je práve managér na pravom mieste, a tak to až také expresné nebolo. Povedali sme si, že na budúce sa budem baviť len s bráchom, vlani fungoval omnoho lepšie. Naši pomáhaj a chráň mi pár dní pred našou Routkou oznámili, že obchvat BB je hotový a nemusíme odstavovať križovatky v meste a tak. Ale my, že chceme starú 66tku. Oni, že tak teda OK. Dali sme na čelo chalana čo je z BB. Smola ani on nevedel kde to pred dvoma dňami zavreli. A tak druhá už nie až tak moc disciplinovaná otočka. Vieme, že aj úzkokoľajka nás zdržala dve hodky, a nebyť toho sme dvojhodinovým zdržaním nechali dobehnúť na nás ten slejvák a ty eis bodky čo na nás pánbíček nahádzal. Tu dostali koncovku mnohí tí, čo sa prerátali a nepremoky nevzali.

Podstatné je že do Račkovej doliny nedošla minimálne 1/3 bajkerof. Verím, že tí čo nedorazili ľutujú, a na budúce to zvládnu. Fantastické počasie, ktoré nás v Račkovej doline čakalo je len o tom, že Tatry sú skutočne ťažko čitateľné a tó počko sa tam mení ako slipy.

Na tento rok pripravujeme mnohé zlepšenia, ale o tých budeme informovať priebežne.
Heuréka. Máme naše vytúžené DVDčko, od nášho priateľa z JOJky. Aj napriek nášmu veľkému úsiliu sa nám nepodarilo zohnať mnohými ospevovaný prejav zo Šiah. Nakoľko si z neho ani za máčik nič nespomínam, tak verím, že je to možno aj dobre. Zato sa nám podarilo objaviť na YOU TUBe zopár videí z našej 66tky ktoré nás potešili, a budeme snáď aj ich slávu šíriť.
Zatiaľ sa s Vami na krátko lúčime a čoskoro o niečo viac.
GET YOUR KICKS ON ROUTE 66